Więcej niż WEGE – odc. 1 – Michał Siewierski – producent Food Choices (Wybory Żywieniowe)

wnw001

Podcast można pobrać w formie pliku mp3 i wrzucić go np. na telefon, odtwarzacz mp3 do późniejszego odsłuchu. Wystarczy kliknąć tutaj.

Gorąco was zaprasza na pierwszy i na pewno nie ostatni odcinek podcastu Więcej niż Wege. Dziś mam dla was niezwykłego gościa – jest nim Michał Siewierski, autor filmu dokumentalnego Food Choices (Wybory Żywieniowe). Jego dzieło został określonę przez stronę myvegandreams.com jako jeden z 10 najlepszych i najważniejszych filmów dokumentalnych poruszających temat weganizmu. Michał zabiera nas w nim w 3 letnią podróż, podczas której przeprowadza wywiady z takimi osobami, jak dr Michael Greger, Rich Roll czy prof. T. Colin Campbell, obnażając tym samym skutki naszych wyborów żywieniowych.

Muszę powiedzieć, że trudno mi było wymarzyć sobie lepszego gościa na pierwszy odcinek. Oprócz tematu samego filmu i kulisów jego powstawania rozmawiamy także o udziale Michała w kampanii prezydenckiej Baracka Obamy, o skutecznym promowaniu weganizmu, o tym co sprawiło, że zamieszkał w Chicago oraz przede wszystkim o tym, jak odkrył dietę roślinną, dzięki której, jakby nie patrzeć, odmienił swoje życie i zrzucił ponad 20 kilogramów.

Podcast można pobrać w formie pliku mp3 i wrzucić go np. na telefon, odtwarzacz mp3 do późniejszego odsłuchu. Wystarczy kliknąć tutaj.

Koniecznie dajcie znać w komentarzach jakie są wasze wrażenia. Jeżeli chcielibyście zadać Michałowi jakieś pytania, napiszcie je na Facebooku pod linkiem do tego podcastu. W zależności ile ich się pojawi, 5 do 10 pytań z największą ilością polubień podeślę Michałowi i myślę, że nie będzie problemu, aby udzielił wam na nie odpowiedź czy to w formie pisemnej – wtedy wrzucę to jako artykuł, czy też w formie audio – wówczas będzie po prostu bonusowy odcinek podcastu.

Poniżej znajdziecie linki do wszystkich wspomnianych przez nas stron, osób, książek itp.

Piszcie też z kim ze świata wege chcielibyście, abym również przeprowadził taką rozmowę.

Do usłyszenia w kolejnym odcinku Więcej niż WEGE.

  • Anna Iwan

    Bardzo fajna rozmowa😃czekam na więcej!